top of page

O nás

Vznik firmy siaha do roku 2014, začínali sme ako malá stolárska so skromným strojovým vybavením.

Našim cieľom ale bolo vyrábať nábytok najvyššej kvality.

Z tohto dôvodu sme sa rozhodli ísť cestou modernizácie a automatizácie výrobných procesov.

Uvedením novej počítačom riadenej technológie sme naše výrobky kvalitatívne posunuli na tú najvyššiu úroveň a stali sme sa jednou z najmodernejších firiem na výrobu nábytku v EU.

Okrem spomenutej kvality výrobkov naši zákazníci získali ďalší bonus a to bezkonkurenčne najrýchlejśie dodanie nábytku pre svoje domovy. 

Len pre zaujímavosť uvedieme ,že dnes sme schopný vyrobiť napríklad aj náročnú kuchynskú linku už za 5 hodín.

Ako to funguje?

Sme radi ,že ste sa so svojim projektom rozhodli osloviť práve nás. Ako moderná spoločnosť vieme celý proces od konzultácie až po vyhotovenie interiérového návrhu vybaviť online.  Preto nemusíte strácať čas cestovaním na osobné konzultácie. Osobne sa stretneme pri zameraní objektu a pri montáži Váśho nábytku u Vás doma alebo vo Vašej firme.

Prvý krok

Pred tým ako nás budete kontaktovať si pripravte stručný popis projektu. Budú nás zaujímať nasledovné údaje: pôdorys s uvedenými rozmermi stačí nakresliť rukou. Fotografie priestoru kde bude nábytok umiestnený, prípadne nákres nábytku tiež stačí rukou. Tiež nám pomôžu fotografie nábytku, dekory, dizajn aký sa Vám páči. Samozrejme ak už máte vypracovaný projekt od architekta pošlite nám ten. 

Druhý krok

Spracovanie projektu podľa želania zákazníka, to znamená ,že ak má záujem o architektonický návrh interiéru začíname na ňom pracovať. Profesionálny návrh + realistická 3D vizualizácia je u nás bezplatná v prípade ,že sa rozhodnete pre realizáciu projektu našou firmou. 

Tretí krok

Ak je vizualizácia schválená, sú špecifikované materiály, kovania, úchytky, doplnky prichádza fáza vypracovania kalkulácie. Cena zákazky vždy odzrkadľuje konfiguráciu použitých materiálov. 

Štvrtý krok

Rozpočet je schválený, dohodneme si s Vami zameranie objektu. Následne sa projekt preklápa do fázy výroby. Čas potrebný na výrobu závisí od veľkosti zákazky. Presný termín montáže budete poznať už pri potvrdení zákazky do výroby.

Záruka kvality

Celý proces výroby počínajúc 3D zameraním priestoru až po finálny produkt je automatizovaný a preto môžeme garantovať absolútnu presnosť výrobku s nulovými odchýlkami. Váš projekt spracujeme vo výrobnom software Cabinet Vision, ten sa postará o rozklad projektu na jednotlivé diely a informácie posiela najmodernejšej výrobnej linke.

V tejto fáze Váš projekt preberá nárezové centrum Homag SAWTEQ B-200, ktoré sa postará o porez dielov z Vami zvolených veľkoplošných materiálov s maximálnou presnosťou a čistým rezom.

Narezaný materiál následne putuje k olepovačke hrán BIESSE Akron 1440, ktorá zabezpečí perfektné olepovanie ABS hrán jednotlivých dielcov.

Aby všetky diely do seba zapadli s absolútnou prednosťou je potrebné ich vŕtať a na to tu máme naozaj šikovného pomocníka, je to vŕtacie a frézovacie CNC centrum Homag Drillteq V-200.

Vďaka týmto skutočnostiam, našim výrobným a montážnym pracovníkom s viac ako 20 ročnou praxou Vám garantujeme ,že budete s dodávkou maximálne spokojný. 

Vytvorte si domov svojich snov.

bottom of page